KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14676463
nr 1467 6463
Sverre Erixson
(f. 1932), Sverige
"onsam". Signerad, daterad -83. Akvarell, bildmått: 46x35 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:18:26